Entries List |
COUNT | NAMES | COMMENTS |
1 | Ann Morriss (802573) Local Master (Maryborough) Desley Summers (643981) State Master (Maryborough) |
|
2 | Fay Petersen (769576) Regional Master (Maryborough) Glenys Tipler (832073) Local Master (Maryborough) |
|
3 | MERL MAYES (672637) NAT MASTER SHIRLY STRANGE (672610) NAT MASTER |
|
4 | ROBYN STEINBERG (769584) LOC MASTER JANETTE RAGUSE (672610) CLUB MASTER |
|
5 | BOB FISHER (114014) *State (Bundaberg) BRENDA McCLEAN (150436) *National (Bundaberg) |
|
6 | Susie Stevens (416770) Silver Life (Bundaberg) Jim Stevens (420670) **Local (Bundaberg) |
|
7 | Jan Lohse (743054) ** Local (Bundaberg) June Ronning (602760) State (Bundaberg) |
|
8 | Michael Verdel (650757) State (Bundaberg) Ian Bloore (641189) State (Bundaberg) |
|
9 | Selwyn Nitschke (808555) State (Bundaberg) Trevor Galletly (65854) State (Bundaberg) |
|
10 | Lyn Bundesen (342211) Bronze Life (Bundaberg) Alan Bundesen (342191) Silver Life (Bundaberg) |
|
11 | Mike Stoneman (502421) (Maryborough) Val Roland (501549) (Beenleigh) |
|
12 | Ann Gould (648914) (Hervey Bay) Fran Myles (648922) (Hervey Bay) |
|
13 | R.Patamisi (220523) * national (Bundaberg) A.Bretag (220388) * national (Bundaberg) |
|
14 | Lesley Oliver (431532) local (Bundaberg) Gerard Van Haren (764817) local (Bundaberg) |
|
15 | Janet McLaughlan (823831) club master (Bundaberg) Leonie Collins (745987) club master (Bundaberg) |
|
16 | Robyn Brazier (874973) club master (Bundaberg) Kevin Chapman (874991) club master (Bundaberg) |
|
17 | Valma Liddle (173509) Regional (Bundaberg) Adele See (173533) **Local (Bundaberg) |
|
18 | Margaret Potter (912948) Graduate (Bundaberg) Noel Potter (584940) State (Bundaberg) |
|
19 | Ron Lorraway (91359) (Rockhampton) Jan Dooner (90964) (Rockhampton) |
|
20 | Malcolm Allen (90778) (ROCKHAMPTON) Wendy O'Brien (397997) (CALOUNDRA) |
|
21 | Sylvia Dwarshuis (17132) (ROCKHAMPTON) Malcolm Saunders (96040) (ROCKHAMPTON) |
|
22 | Daphne Pitt (342221) regional (Bundaberg) Neville Cotter (395404) national* (Bundaberg) |
|
23 | Judy Hildebrand (505862) National (Bundaberg) Sheila Connell (-) - (Bargara) |
|
24 | Edna Vanini (601519) National (Bundaberg) Carol Dickie (912931) Nil (Bundaberg) |
|
25 | Hugh O'Malley (764760) State* (Bundaberg) Beryl Tetzlaff (81965) National* (Bundaberg) |
|
26 | Eileen Duggan (855103) (Yeppoon) Cristel Philip (185167) (Yeppoon) |
|
27 | Keith Bowman (701068) Regional (Mt.Tambourine) Carole Bowman (223565) State* (Mt.Tambourine) |
|
28 | Pat Lake (715123) Local** (Bundaberg) Heinrich Glatter (90999) National** (Bundaberg) |
|
Back to Coming Events |